Příklady použití Vozidel Alké v praxi

Vozidla Alké pomáhají po celém světě.

Alké pick-up používaný v ústředí slovinské vlády

Alké pickup ATX210E byl vybrán pro obecné úlohy při údržbě areálu  kolem budov slovinské vlády. Hlavním důvod pořízení ATX210E byl výměna za benzínová vozidla, aby byl omezen hluk při diplomatických jednáních.

Vozidla Alké v současné době používají také v Kensingtonském paláci v Londýně

Organizace, která má ve správě historické královské paláce zvolila Alké ATX pro Kensingtonský palác v Londýně, z ekologických důvodů budou postupně vyřazovat všechny benzínová a naftová užitková vozidla. Do několika let chtějí dosáhnout vozového parku 100% pouze elektrických vozidel.

ENEL, největší elektrárenská společnost v Itálii zvolila elektrická vozidla Alké

Enel si zvolila elektrická vozidla Alké, protože je součástí evropského projektu ,,Electric Car – zero emmisions,, . Při výběru modelu firma ENEL kladla důraz na co nejvyšší výkonost, za tímto účelem prováděla sérii testů.

Ekologická auta pro provoz na sněhu v St Moritz Polo Club

Alké ekologická auta pro provoz na sněhu zvládnou i nejnižší teploty, proto se používají v mnoha prestižních evropských lyžařských střediscích. Na obrázku vidíte Alké ATX s uzavřenou korbou používaných v středisku St.Moritz Polo Club.

Město Utrecht používá pro komunální služby elektrické dodávky ATX

Město Utrecht v Nizozemsku chce snížit znečištění v historickém centru města, proto padla volba na elektrické dodávky ALKÉ ATX.

Alké "Vozidla královského paláce v Kodani"

Alké elektrická vozidla jsou v provozu u královského paláce v Kodani. Alké vozidla tiše plní své povinností pro klid královské rodiny.

Zelená vozidla v australských botanických zahradách

Strážci z Australské národní botanické zahrady v Canbeře používají Alké ATX210E pro různé činnosti, jejích univerzálnost byla jedním z plusů, které je ovlivnili při volbě vozidla Alké.

Alké elektrické vozíky pro nakládání s odpady na univerzitě Kaust v Saudské Arábii

Alké ATX elektrické vozíky jsou součástí vozového parku pro inovativní projekt odpadového hospodářství na univerzitě Kaust v Saudské Arábii, komplex univerzity má 36 km čtverečních.

Fleet management

Alké může být dokonalým partnerem pro váš projekt vozového parku: více než 10 různých verzí vozidel, možnost výběru mezi mnoha možnostmi a doplňků XT řada má zavedený systém, který umožňuje záznam výkonu a vzdálenou diagnostiku pro lepší správu vozového parku.

Napište nám